Gėlės – pati gražiausia dovana, kuri simbolizuoja labai daug dalykų. Viskas priklauso nuo to – kam gėlės bus dovanojamos ir kokia bus to priežastis. Juk kartais taip norisi pasakyti MYLIU be žodžių, kartais mes taip išreiškiame pagarbą, kartais parodome, koks žmogus mums yra svarbus. Juk gėles galima dovanoti ne tik pačių įvairiausių švenčių metu, tačiau ir be jokios priežasties. Taip gera nustebinti mylimą žmogų ir suteikti jo dienai daugiau saulės.

Gėlių pristatymas suteikia galimybę parodyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbus, net ir tokiu atveju, jeigu esate tūkstančius kilometrų nuo jo. Gėlės atvežamos į sutartą vietą, galime suderinti net ir laiką. Pristatomos tik pačios geriausios kokybės, šviežios ir kvapnios gėlės, kurios taps ne tik pačia gražiausia dovana, tačiau tuo pačiu ir pačiu nuostabiausiu simboliu.

 

 

Gėlių pristatymas Klaipėdoje vykdomas pagal kiekvieno asmens poreikius, tad jeigu turite specifinių pageidavimų – visada galite susisiekę su mumis išsakyti savo poreikius.

 

 

→ Jeigu užsakymą atlikote po 15 valandos – įvykdyti jį pavyks tik kitą dieną. Norėdami padaryti užsakymą sekmadienį ar švenčių dienomis, turėtumėte su mumis susisiekti iš anksto ir aptarti visas užsakymo detales el. paštu: info@geliusalonas.lt ar telefonais 8-46-368425, 8-686-30890.

→ Siūlomas gėlių pristatymas ne tik Klaipėdos mieste, tačiau ir rajone.

→ Jeigu norite, kad gėlių pristatymas į namus būtų realizuotas efektyviai – nurodykite kuo daugiau smulkmenų, kurias turi žinoti kurjeris: tikslus adresas, laiptinės kodas, net gairės, jeigu surasti kaimelį būtų sudėtingą (pavyzdžiui, kai nėra gatvės pavadinimų). Kuo didesnis Jūsų indėlis – tuo efektyviau dirbsime mes.

→ Nepamirškite, kad tam tikrų švenčių metu -  intensyviai prireikia mūsų paslaugų. Jeigu norite nustebinti mylimą žmogų Kovo 8-tos proga, Valentino dienos proga ir panašiai – užsakykite pristatymą dieną prieš ir tokiu atveju turėsite galimybę pasirinkti net Jums labiausiai tinkamą pristatymo laiką.

→ Jeigu norite pakeisti užsakymą – suteikiame tokią galimybę. Taip pat galima atšaukti likus dviems dienoms iki pristatymo. Tokiu atveju grąžinsime visus pinigus. Pinigai bus grąžinti per 10 darbo dienų, atskaičiavus perlaidos mokesčius. Užsakymo atšaukimas praėjus šiam laikotarpiui – pinigų grąžinimo negarantuoja.

→ Pristatymo kaina 9-19 val.: Klaipėdoje – 8 eur, kitame didmiestyje – 12 eur, rajonuose – 18 eur.

→ Visi mokėjimai vykdomi per mokėjimų portalą Paysera ir Paypal.

→ Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą ar neįvykdytą pristatymą, jei Jūs neteisingai ar nepilnai pateikėte gavėjo adresą.

→ Siūlome pasižvalgyti po mūsų katalogą ir pasirinkti Jums labiausiai tinkamą puokštę. Jeigu norite kažko individualaus ir asmeniško – kreipkitės. Mes mėgstame iššūkius!

 

Pateikę užsakymą, gausite el. paštu užsakymo patvirtinimą ir informaciją apie įsigytą produktą. Prašome jį išsaugoti, kaip įrodymą. Jei negavote pranešimo su užsakymo patvirtinimu, kreipkitės į mus el paštu: info@geliusalonas.lt ar telefonais 8-46-368425, 8-686-30890. Jei norite pateikti specialų užsakymą ar ko nors pasiteirauti, kreipkitės į mus el. paštu: info@geliusalonas.lt ar telefonais 8-46-368425, 8-686-30890.

 

Gėlių pristatymas kiekvienai progai

 

Gėlių pristatymas Klaipėda – geriausias ir paprasčiausias būdas parodyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbus. Siūlome teatralizuotą gėlių pristatymą, kad viskas būtų dar maloniau ir žmogaus šypsena, kuris gaus puokštę, būtų plati kaip jūra. Jeigu Jums reikalingos nuostabios puokštės Krikštynų proga, vestuvių, gimimo dienos, Valentino dieną arba paprasčiausiai be jokios priežasties – siūlome kreiptis į mus, nes mūsų darbas – įgyvendinti Jūsų norus.

Mažos smulkmenos suartina. Leiskite sau nudžiuginti tuos, kuriuos labiausiai mylite. Juk tai padaryti yra taip paprasta.

Pas mus rasite:

Gėlių Puokštės

Gėlės Dėžutėje

Miegančios Rožės

Skintos Gėlės

Gėlės pagal Progą

​Vaisių Krepšeliai

Gedulas