Prekių filtras
Kaina
Kam
Prekių filtras
Kategorijos
Kaina
Kam

Rezultatų: 17

GĖLĖS DĖŽUTĖJE – NUSTEBINKITE IR PASVEIKINKITE STILINGAI

Gėlų dėžutės rinkoje išpopuliarėjo tik prieš kelerius metus. Šiandien jos – viena populiariausių dovanų bet kuria proga. Gražios, kvapnios, pačios šviežiausios rinktinės gėlės ir jūsų pasirinkta gėlių dėžutė – tobula kombinacija.

Gėlių dėžutės pasirenkamos priklausomai nuo to, kam jas dovanojate. Todėl nuolat plečiame prekių asortimentą stengdamiesi, kad rastumėte patrauklų ir neabejotinai žavų variantą. Jei sunku apsispręsti, kokią puokštę dėžutėje pasirinkti, mielai padėsime ir pakonsultuosime!

GĖLIŲ DĖŽUTĖS: PRIVALUMAI

·         Platus medžiagų ir atspalvių pasirinkimas.

·         Netipinių formų gėlių dėžutės.

·         Iš anksto sukomponuotos derančios gėlės, kad jums nereikėtų rūpintis ir gaišti laiko.

·         Gėlių puokštės dėžutėse tinka visomis progomis – sveikinant per gimimo dieną, jubiliejų, vestuves, piršlybų proga ir t. t.

·         Gėlės dėžutėse ilgiau nenuvysta, nes specialios oazės išmirkytos ne tik vandenyje, bet ir prisotintos gėlių trąšų.

·         Priimami ir individualūs užsakymai, tad jei neradote patikusios dėžutės, mielai padėsime sukurti jūsų svajonių puokštę.

·         Dėžutes labai patogu pasiimti į keliones – nereikia rūpintis, kur gėles pamerkti.

·         Gėlių puokštės dėžutėje labai tinka aplinkai puošti – tai prabangus ir neįprastas sprendimas.

Gėlių dėžutes padėsime išsirinkti priklausomai nuo progos, metų laiško ar gavėjo(-s) mėgstamų gėlių bei spalvų.

Vidutinė gėlių dėžutės kaina – nuo 40 iki 55 eurų, tačiau kainą lemia jūsų pasirinktos gėlės, dėžutės dydis ir kt. Salone galėsite įsigyti ir kitų priedų prie puokštės dėžutėje, pavyzdžiui, prabangių saldainių dėžučių, kad dovana būtų tokia, apie kurią jos gavėjas seniai svajojo.

Katalogas nuolat pildomas naujomis gėlių dėžutėmis, tad užsukite ir užsisakykite patikusią. Gėlės dėžutėje – nauja tradicija stilingai pasveikinti. Gėlių puokštės dėžutėje – tai dovana, pavergsianti daugelio, o ypač merginų ir moterų, širdis… Magiška gėlių kalba – pati universaliausia pasaulyje.