Prekių filtras
Kaina
Kam
Prekių filtras
Kategorijos
Kaina
Kam

Rodoma 1–30 iš 59

Rožių puokštė
Nuo: 125.00
Pink lady
Nuo: 115.00
Rožių mixas
Nuo: 95.00
100 rožių puokštė
Nuo: 395.00

GĖLIŲ PUOKŠTĖS VESTUVĖMS – Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ JAS RENKANTIS?

Vestuvėms labiausiai rekomenduojame rinktis patvarias, ne pernelyg aštriai kvepiančias gėles, ypač jei patys jaunieji ir vestuvių dalyviai yra jautrūs kvapams.

Renkantis puokštę nuotakai, ją reikėtų derinti prie bendro vestuvių stiliaus, drabužių spalvų. Šiandien vis dažniau į vestuvių dekorą pasitelkiamos kontrastingos spalvos, tad, pavyzdžiui, madinga jaunosios, pamergių puokštes papuošti raudonomis rožėmis ir ryškiai mėlynomis rugiagėlėmis.

Vestuvinės gėlių puokštės turėtų būti nesunkios, tvarkingos, patogios laikyti ir netepti bei negadinti drabužių. Labai svarbus kriterijus – ir patvarumas: puokštė idealiai turės atrodyti bent vieną dieną nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, kol pagal vestuvių tradiciją nuotakos puokštę pagaus kita būsimoji nuotaka.

Gėlių puokštės vyrams, sumainantiems aukso žiedus, nereikalingos, tačiau vestuvinio švarko atlapą gražiai papuoštų nedidelės butonjerės. Tuo tarpu pamergių puokštės turi būti kuklesnės, tačiau derėti prie jų suknelių atspalvio.

GĖLIŲ PUOKŠTĖS GIMTADIENIUI: KAIP IŠRINKTI?

Puokštės plačiai dovanojamos per gimtadienius. Bene populiariausios gėlių puokštės gimtadieniui – iš rožių, o jų turi būti tiek, kiek jubiliatui ar jubiliatei sukanka metų. Beje, turėkite omenyje, kad gėlėmis visuomet labiau nustebinsite dailiosios lyties atstoves. Jei ieškote gėlių puokštės jubiliejaus proga, taip pat nepamirškite šio varianto, ypač jei finansinės galimybės leidžia padovanoti, pavyzdžiui, 50 ar 80 rožių.

GĖLIŲ PUOKŠTĖS: APIE KĄ PAGALVOTI RENKANT?

Rinkdami gėles, pagalvokite apie asmens, kuriam dovanojate gėles, asmenybę. Jei gėlių puokštės dovanojamos meniškoms asmenybėms, puikiai tiks netgi lauko ar jas primenančios gėlės. Gėlių šiuo atveju nereikia gražiai surišti: kiekvienas gėlės stiebelis ir šakelė gali būti palinkę į bet kurią pusę. Tokios puokštės – gaivios, tikros. Jei dovanojate puokštę prabangą mėgstančiam, gana smulkmeniškam žmogui, rinkitės tvarkingai atrodančias, sodrias „Lustre“ stiliaus puokštes.

Šiuolaikiškoms, jaunatviškoms, veržlioms asmenybėms patiks „Sorbet“ stiliaus gėlių puokštės iš bijūnų, tulpių ar rožių. Neformaliems sveikinimams tiks „Festival“ stiliaus puokštės iš ryškių gėlių su įvairiais floristiniais priedais. Tad skubėdami į šventę, nepamirškite nupirkti pačios gražiausios ir įsimintiniausios gimtadienio gėlių puokštės.