Prekių filtras
Kaina
Kam
Prekių filtras
Kategorijos
Kaina
Kam

Rezultatų: 6

MIEGANČIOS ROŽĖS – RINKOS NAUJOKĖS

Mieganti rožė – kažkas magiško ir nepaprasto. Tokią nevystančią grožybę šiandien galite padovanoti ir savo artimiesiems. Rožė interjerą puoš ir visiškai kaip tikra atrodys net kelerius metus, tad nuo šiol nebereikės liūdėti, kad gėlės taip greitai nuvyto. O ir miegančios rožės kaina tikrai „nesikandžioja“ – šių gėlių kompozicijos vos kiek brangesnės už įprastas puokštes.

KUO YPATINGOS MIEGANČIOS ROŽĖS?

Daugelis mano, kad tai dirbtinės gėlės, tačiau suskumbame paneigti šį mitą. Miegančios gėlės gaminamos iš tikrų rožių, užaugintų natūralioje aplinkoje. Vos nuskintos rožės merkiamos į specialų augalinės kilmės biologiškai skaidų mišinį. Tai natūralus konservantas bei stabilizatorius. Rožėse esantis vanduo išgarinamas, o jį pakeičia glicerinas. Tačiau augalas išlaiko natūralią struktūrą ir išvaizdą, o iš tolo neįmanoma atskirti tikrų ir miegančių rožių. Miegančių rožių nereikės laistyti, jos visiškai nereiklios aplinkos sąlygoms.

MIEGANČIŲ ROŽIŲ ASORTIMENTAS MŪSŲ SALONE

Siūlome įsigyti miegančių rožių stikliniuose, keramikos induose, gelių dėžutėse, keramikos puodeliuose ir kt. Miegančios rožės tobulai papuoš interjerą ir jų gavėją privers pasijusti it pasakoje, kur gėlės niekada nenuvysta… Galime pasiūlyti sodriai raudonų, violetinių ir kitokių miegančių rožių. Prekių asortimentą nuolat plečiame, kad laimingi liktų net ir patys išrankiausi klientai.

KAIP LAIKYTI MIEGANČIAS ROŽES, KAD JOS DŽIUGINTŲ KUO ILGIAU?

·         Miegančias rožes idealu laikyti kambario temperatūroje (iki 30 °C), tačiau jos puikiai išsilaiko ir žemesnėje temperatūroje: svarbu, kad ji nenukristų žemiau 0.

·         Miegančioms rožėms nepalankios ir labai drėgnos patalpos: santykinė oro drėgmė neturėtų viršyti 80 proc.

·         Rekomenduojama miegančias rožes patraukti nuo tiesioginių saulės spindulių – jos gali išblukti.

·         Nuo miegančios rožės būtina reguliariai nuvalyti (nupūsti) dulkes. Geriausia naudoti minkštą, švelnią šluostę.

Tad vos kelios paprastos taisyklės, ir miegančios rožės džiugins Jus bei Jūsų artimuosius.

MIEGANČIOS ROŽĖS INTERNETU: PIRKITE PATOGIAI

Šiandien miegančias rožes galite užsisakyti internetu, net neišėję iš namų.

Miegančios rožės internetu su pristatymu į namus ar kitą pasirinktą vietą – Jūsų patogumui.