Prekių filtras
Kaina
Kam
Prekių filtras
Kategorijos
Kaina
Kam

Baltos rožės
Nuo: 3.80

SKINTOS GĖLĖS – UNIVERSALIAUSIOS

Skintų gėlių kataloge pristatome įvairių ilgių kelių populiariausių spalvų – baltos, rožinės, raudonos bei geltonos – rožes, astromerijas, chrizantemas, gerberas, gvazdikus, lelijas, frezijas, tulpes, anturius ir kalijas. Skintų gėlių katalogas nuolat papildomas, ypač sezoninėmis gėlėmis, tad jei šiuo metu neradote patikusių gėlių, susisiekite – mes pasistengsime Jums padėti.

GĖLĖS INTERNETU

Pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo gėlės internetu. Mūsų gėlių salonas yra pasaulinio tinklo „Fleurop Interflora“ narys, tad mes visą el. parduotuvėje siūlomą produkciją galime pristatyti ne tik į bet kurį Lietuvos, bet ir į bet kurį pasaulio kampelį. Tai labai patogu, nes tereikia išsirinkti pageidaujamą puokštę, ją užsakyti, apmokėti nurodytą sumą per el. bankininkystę ir laukti nuoširdžios padėkos iš gėlių gavėjo. Gėlės internetu leidžia taupyti jūsų laiką ir artimuosius pradžiuginti nė neiškėlus kojos iš namų.

Gėlių galima užsisakyti daugeliui gyvenimo atvejų, pavyzdžiui, vėlai vakare, kai gėlių salonai nebedirba, o jūs norite įteikti gražią puokštę savo mylimajai, kai norite atsidėkoti, pasveikinti su gimtadieniu, tačiau patys neturite galimybės gėlių nupirkti ar įteikti. Gėlės vis dažniau pristatomos ir į biurus, kai arti nėra gėlių salono ar kai niekas neturi laiko išbėgti iš biuro ir nupirkti gėlių, tačiau reikia pasveikinti kolegą.

KAIP IŠSIRINKTI SKINTAS GĖLES?

Jei svarstote, kokios gėlės gimtadieniui – tinkamiausios, rinkite jas pagal gavėją. Jei gėlės bus dovanojamos vyrui, rinkite kuklesnes, paprastesnes puokštes. Vyresniems vyrams tinka ryškesnių bei sodresnių spalvų gėlių žiedai, o jaunesniems – žalsvų, melsvų atspalvių gėlės. Tradiciška vyriška gėlė – gvazdikas. Moterys dažniausiai turi savo pamėgtas gėles, tačiau daugelis jų neatsispiria rožėms. Jei gėles renkate šviesiaplaukei merginai, dovanokite švelnių pastelinių atspalvių žiedus, tamsiaplaukėms dažniau patinka ryškios gėlės. Jei skintas gėles renkate savo mamoms ar močiutėms, prisiminkite, kad joms patinka darželiuose prie namų augančios gėlės – jurginai, bijūnai, kardeliai, alyvos ir pan. Vienos taisyklės dovanojant gėles nėra, o jei ir neišrinksite mėgstamų gėlių, jų gavėjas vis tiek liks maloniai nustebintas parodytu dėmesiu.