Prekių filtras
Kaina
Kam
Prekių filtras
Kategorijos
Kaina
Kam

Braškių krepšelis
Neturime
15.00

VAISIŲ PUOKŠTĖS – TOBULA DOVANA BET KOKIA PROGA

Valgomos dovanos – vienos populiariausių. Jos tinka bet kokia proga – sveikinant per gimtadienius, jubiliejus, tinkamai sukomplektavus ir papuošus – net ir per vestuves, norint atsidėkoti mokytojams, darželių auklėtojams, gydytojams ir t. t. Valgomoms dovanoms tinka viskas – kava, arbata, gurmaniški užkandžiai, saldumynai, vaisiai.

Vaisių puokštės – kone tobuliausias pasirinkimas, nes jas galėsite įteikti vietoje gėlių, o gavėjo vaizdas nė kiek nenuvils; antra, vaisiai labai naudingi, juose gausu vitaminų ir mikroelementų; trečia, jums nereikės niekuo rūpintis – ieškoti šviežiausių vaisių, krepšelių, juos komponuoti, sutvirtinti, tad sutaupysite daug laiko ir pinigų. Dovanos gavėjas galės pasidžiauti ir puikia kompozicija, ir paskanauti įvairių vaisių.

Mūsų asortimente rasite:

  • Vaisių krepšelius. Krepšelyje, priklausomai nuo sezono, rasite kelių rūšių vaisių.
  • Vaisių ir gėlių krepšelius. Krepšelyje puikuosis ne tik gardūs vaisiai, bet ir skintos gėlės – tai variantas „du viename“.

VAISIŲ KREPŠELIAI: KOKIE VAISIAI LABIAUSIAI TINKA

Visos mūsų gėlių puokštės papuoštos ananasais: jie ilgai laikosi ir puikiai atrodo. Apskritai, ananasai užrišus kaspinėlį dažnai padovanojami vietoje gėlių. Į mūsų siūlomų vaisių ir (arba) gėlių krepšelių sudėtį dažniausia įeina obuoliai, kriaušės, kiviai, vynuogės, bananai, apelsinai/mandarinai, vasaros sezonu – persikai, trešnės ir pan.

Vaisių puokštės komponuojamos ir pagal Jūsų pageidavimus – susisiekite jau dabar, ir mes paruošime pageidaujamą variantą!