GĖLĖS IR GARANTIJOS

Gėlės yra sezoniniai augalai, todėl kai kurių rūšių, mes jums negalėsime pasiūlyti ištisus metus. Mes negalime garantuoti, kad visose mūsų partnerių parduotuvėse bus galima visuomet gauti konkrečios rūšies ir spalvos gėlių, ypač jei užsakymai pateikiami iš anksto neįspėjus.

Kartais Jūsų užsakyta puokštė gali šiek tiek skirtis nuo el. parduotuvėje pavaizduotos puokštės, tačiau mes dėsime visas pastangas, kad jūsų pasirinkta puokštė būtų sukomponuota iš šviežių gėlių ir būtų tokios pat spalvos ir formos, kaip ir matyta mūsų tinklapio nuotraukoje. Norime Jus informuoti, kad puokštės parduodamos be vazų.

Mes garantuojame, kad gėlės ir puokštės bus šviežios ir pristatytos jūsų pageidaujamą dieną už kainą pasiūlytą mūsų internetinėje parduotuvėje. Negalime Jums garantuoti pristatymo tą pačią užsakymo dieną, jei jį atlikote po 15 val., sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis. Gėlės nepristatomos sausio 1-ąją,  Šv. Velykų sekmadienį, gruodžio 25 d. Gėlės pristatomos tik užsakymą vykdančios parduotuvės darbo valandomis. Paprastai užsakymus stengiamės įvykdyti Jūsų pageidaujamu laiku, tačiau vasario 14-ąją (Šv. Valentino dieną), Kovo 8-tąją ir Motinos Dieną dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio, užsakymai gali būti įvykdyti dienos eigoje iki 21 val.vakaro. Mes negalime garantuoti visiškai tikslaus gėlių pristatymo laiko, išskyrus laidotuvių ir vestuvių atvejus ir tai tik iš anksto su mumis susisiekus ir suderinus pristatymo detales. Su mumis susisiekite el. paštu [email protected] ar telefonu 8-686-30890.

Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą ar neįvykdytą pristatymą, jei Jūs neteisingai ar nepilnai pateikėte gavėjo adresą.

KAINOS IR UŽSAKYMAS

Visos kainos pateiktos eurais ( eur ) su PVM mokesčiu.

Pristatymas Lietuvos miestuose (išskyrus Kuršių Neriją)- nemokamas, rajonuose – 14 eur.
Norėdami padaryti užsakymą sekmadienį ar švenčių dienomis, turėtumėte su mumis susisiekti iš anksto ir aptarti visas užsakymo detales el. paštu [email protected] ar telefonu 8-686-30890.
Kad Jūsų užsakymas būtų įvykdytas laiku, prašome atidžiai patikrinti ar teisingai įrašėte pristatymo vietos adresą, gavėjo telefono numerį ir savo asmeninę informaciją. Būsime dėkingi, jei nurodysite Jums žinomą papildomą informaciją, kuri palengvins mūsų kurjerių darbą ( pvz. laiptinės durų kodą, įmonės pavadinimą, kabineto numerį ir. t.t. ).
Pateikę užsakymą, gausite el. paštu užsakymo patvirtinimą ir informaciją apie įsigytą produktą. Prašome jį išsaugoti, kaip įrodymą. Jei negavote pranešimo su užsakymo patvirtinimu, kreipkitės į mus el paštu [email protected] ar telefonu 8-686-30890. Jei norite pateikti specialų užsakymą ar ko nors pasiteirauti, kreipkitės į mus el. paštu [email protected] ar telefonu 8-686-30890.

PRISTATYMAS

Norėdamas išvengti nesklandumų, prieš vykdant pristatymą, mūsų kurjeris telefonu susisieks ir suderins pristatymo laiką su gavėju ( nebent Jūs to nepageidausite ir apie tai mus informuosite užsakymo formoje ). Tuo atveju, jei adresato nebus namuose ir su juo bus neįmanoma susisiekti telefonu, mūsų kurjeris gėles paliks patikimai trečiajai šaliai (namiškiams, kaimynams, administratoriui ir t. t.), su sąlyga, kad gėlės bus perduotos adresatui. Jei per 24 valandas nepavyksta susisiekti su gavėju ir įvykdyti užsakymo, mes Jus informuosime telefonu ar el paštu apie tai, kad pristatymo nebuvo galima atlikti.

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Užsakymus galima atšaukti likus dviem darbo dienom iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį ir kitas detales. Pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per 10 darbo dienų, atskaičiavus perlaidos mokesčius. Užsakymo atšaukimas praėjus šiam laikotarpiui, pinigų sugrąžinimo negarantuoja.

MOKĖJIMAI IR PRIVATUMAS

Visi mokėjimai vykdomi per mokėjimų portalą „ paysera „ ir paypal. Mes patys mokėjimų neapdorojame ir Jūsų kreditinių kortelių duomenų nenaudojame. Mūsų nuostata – gerbti Jūsų privatumo teisę į Jums priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą el. parduotuvės registracijos formoje, išskyrus LR įstatymuose numatytus atvejus. Mes neperduodame jokių asmeninių savo klientų duomenų trečiosioms šalims.