Jei ieškote puikios dovanos bet kuria proga, jei norite atsidėkoti subtiliai ir originaliai, dovanokite vaisių puokštes. Jos sukomplektuotos taip, kad galėtumėte iškart dovanoti ir niekuo papildomai nereikėtų rūpintis. Vaisiai – ne tik gardus, bet ir sveikas maistas.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Vaisių krepšelis Egzotika

„Egzotika“ – šiuo skaniu įvairių vaisių rinkiniu Jūs maloniai nudžiuginsite savo artimą žmogų ar kol...
48.00€
Be mokesčių: 39.67€
Vaisių puokštė

Vaisių puokštė

“Vaisių puokštė“ - šiuo skaniu įvairių vaisių rinkiniu, dekoruotu sezoninėmis gėlėmis, Jūs maloniai ...
59.00€
Be mokesčių: 48.76€
Vaisių rinkinys Skanumėlis

Vaisių rinkinys Skanumėlis

„Skanumėlis“ - – šiuo skaniu įvairių vaisių rinkiniu Jūs maloniai nudžiuginsite savo artimą žmogų ar...
35.00€
Be mokesčių: 28.93€

Vaisių puokštės – tobula dovana bet kokia proga

Valgomos dovanos – vienos populiariausių. Jos tinka bet kokia proga – sveikinant per gimtadienius, jubiliejus, tinkamai sukomplektavus ir papuošus – net ir per vestuves, norint atsidėkoti mokytojams, darželių auklėtojams, gydytojams ir t. t. Valgomoms dovanoms tinka viskas – kava, arbata, gurmaniški užkandžiai, saldumynai, vaisiai.

Vaisių puokštės – kone tobuliausias pasirinkimas, nes jas galėsite įteikti vietoje gėlių, o gavėjo vaizdas nė kiek nenuvils; antra, vaisiai labai naudingi, juose gausu vitaminų ir mikroelementų; trečia, jums nereikės niekuo rūpintis – ieškoti šviežiausių vaisių, krepšelių, juos komponuoti, sutvirtinti, tad sutaupysite daug laiko ir pinigų. Dovanos gavėjas galės pasidžiauti ir puikia kompozicija, ir paskanauti įvairių vaisių.

Mūsų asortimente rasite:

  • Vaisių krepšelius. Krepšelyje, priklausomai nuo sezono, rasite kelių rūšių vaisių.
  • Vaisių ir gėlių krepšelius. Krepšelyje puikuosis ne tik gardūs vaisiai, bet ir skintos gėlės – tai variantas „du viename“.

Vaisių krepšeliai: kokie vaisiai labiausiai tinka

Visos mūsų gėlių puokštės papuoštos ananasais: jie ilgai laikosi ir puikiai atrodo. Apskritai, ananasai užrišus kaspinėlį dažnai padovanojami vietoje gėlių. Į mūsų siūlomų vaisių ir (arba) gėlių krepšelių sudėtį dažniausia įeina obuoliai, kriaušės, kiviai, vynuogės, bananai, apelsinai/mandarinai, vasaros sezonu – persikai, trešnės ir pan.

Vaisių puokštės komponuojamos ir pagal Jūsų pageidavimus – susisiekite jau dabar, ir mes paruošime pageidaujamą variantą!