Gerb. Pirkėjai, norime Jus informuoti , kad gegužės 5–ąją tikslios pristatymo valandos negarantuojame. Ačiū už supratingumą.

Jei ieškote puikios dovanos bet kuria proga, jei norite atsidėkoti subtiliai ir originaliai, dovanokite vaisių puokštes. Jos sukomplektuotos taip, kad galėtumėte iškart dovanoti ir niekuo papildomai nereikėtų rūpintis. Vaisiai – ne tik gardus, bet ir sveikas maistas.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Vaisių krepšelis Egzotika

„Egzotika“ – šiuo skaniu įvairių vaisių rinkiniu Jūs maloniai nudžiuginsite savo artimą žmogų ar kol...
48.00€
Be mokesčių: 39.67€
Vaisių puokštė

Vaisių puokštė

“Vaisių puokštė“ - šiuo skaniu įvairių vaisių rinkiniu, dekoruotu sezoninėmis gėlėmis, Jūs maloniai ...
59.00€
Be mokesčių: 48.76€
Vaisių rinkinys Skanumėlis

Vaisių rinkinys Skanumėlis

„Skanumėlis“ - – šiuo skaniu įvairių vaisių rinkiniu Jūs maloniai nudžiuginsite savo artimą žmogų ar...
35.00€
Be mokesčių: 28.93€

Vaisių puokštės – tobula dovana bet kokia proga

Valgomos dovanos – vienos populiariausių. Jos tinka bet kokia proga – sveikinant per gimtadienius, jubiliejus, tinkamai sukomplektavus ir papuošus – net ir per vestuves, norint atsidėkoti mokytojams, darželių auklėtojams, gydytojams ir t. t. Valgomoms dovanoms tinka viskas – kava, arbata, gurmaniški užkandžiai, saldumynai, vaisiai.

Vaisių puokštės – kone tobuliausias pasirinkimas, nes jas galėsite įteikti vietoje gėlių, o gavėjo vaizdas nė kiek nenuvils; antra, vaisiai labai naudingi, juose gausu vitaminų ir mikroelementų; trečia, jums nereikės niekuo rūpintis – ieškoti šviežiausių vaisių, krepšelių, juos komponuoti, sutvirtinti, tad sutaupysite daug laiko ir pinigų. Dovanos gavėjas galės pasidžiauti ir puikia kompozicija, ir paskanauti įvairių vaisių.

Mūsų asortimente rasite:

  • Vaisių krepšelius. Krepšelyje, priklausomai nuo sezono, rasite kelių rūšių vaisių.
  • Vaisių ir gėlių krepšelius. Krepšelyje puikuosis ne tik gardūs vaisiai, bet ir skintos gėlės – tai variantas „du viename“.

Vaisių krepšeliai: kokie vaisiai labiausiai tinka

Visos mūsų gėlių puokštės papuoštos ananasais: jie ilgai laikosi ir puikiai atrodo. Apskritai, ananasai užrišus kaspinėlį dažnai padovanojami vietoje gėlių. Į mūsų siūlomų vaisių ir (arba) gėlių krepšelių sudėtį dažniausia įeina obuoliai, kriaušės, kiviai, vynuogės, bananai, apelsinai/mandarinai, vasaros sezonu – persikai, trešnės ir pan.

Vaisių puokštės komponuojamos ir pagal Jūsų pageidavimus – susisiekite jau dabar, ir mes paruošime pageidaujamą variantą!