Apie mus

Gėlių pristatymas į namus labai palengvina žmonių gyvenimą. Net jei tai vadintume smulkmena, – ji dar viena puiki galimybė mylimiems žmonėms kartoti, kokie jie mums yra svarbūs. Nustebinkite juos šviežiausiomis gėlėmis, kuždančiomis „ačiū”, „myliu”, „esu dėkingas”, „galvoju apie tave”…

Išskirtinis gėlių pristatymas

Profesonalūs „Gėlių salonas” floristai kaskart pasirengę nustebinti kūrybiškiausiomis idėjomis ir išpildyti Jūsų troškimą palikti neišdildomą įspūdį savo artimiesiems. 20 metų darbo patirtis leidžia garantuoti:

patikimumą,
punktualumą,
malonų aptarnavimą
kvalifikuotus patarimus apie gėlių priežiūrą.

Gėlių pristatymu pasirūpins tikri etiketo ir kultūringo elgesio žinovai. Mes siūlome gėles ir originalias puokštes visoms gyvenimo progoms: vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, laidotuvėms, įvairioms sukaktims ar tiesiog gėles kaip šiltų jausmų išraišką.

Gėlių pristatymas

Gėlių pristatymas į namus

Mes pasveikinsime bet kuriame Lietuvos mieste ir miestelyje gyvenančius, dirbančius, poilsiaujančius, Jūsų artimus žmones. Norisi išskirtinio gėlių įteikimo? – Tai ne bėda. Nustebinkite savo artimuosius ne tik gėlėmis, bet ir saksofonininko atliekamu muzikiniu kūriniu.

Gėlės internetu

Pasirūpinsime, kad Jūsų pasirinktos dovanos būtų išskirtinės, jaukios ir kupinos širdies šilumos. Mūsų gėlių salonas visada pasiruošęs dovanoti neišdildomus įspūdžius ir pačias šviežiausias gėles iš Olandijos. Užsukite į gėlių saloną Klaipėdoje, Minijos g. 140 arba pasirūpinkite užsakymu internetu, ar telefonu.
Juk dovanoti džiugesį net eilinėmis akimirkomis galima taip paprastai.