Prekių filtras
Kaina
Kam
Prekių filtras
Kategorijos
Kaina
Kam

Rodomi 1–30 produktai - viso yra 49

Gėlių kraitelė
50.0070.00
100 rožių
240.00340.00

GIMTADIENIO PUOKŠTĖS – PASVEIKINK GIMTADIENIO PROGA GĖLĖMIS

Gimtadienis – vienas reikšmingiausių asmeninių žmogaus momentų, o gėlės – neatsiejamas šios šventės atributas, todėl išmintingiausia gimtadienio proga rinktis labiausiai gavėjo mėgstamas gėles. Malonų dėmesį galima parodyti net ir tuomet, kai nėra galimybės atvykti į gimtadienio šventę. Tokias galimybes suteikia gėlių pristatymas. Šventės kaltininkui nusiųsta mėgstamų gėlių puokštė – geriausia dėmesingumo ir jausmų išraiška. Tai leis jam pasijusti svarbiam Jūsų gyvenime.

GĖLĖS TINKANČIOS GIMTADIENIO PROGAI

Būna taip, kad tinkamiausios gimtadienio puokštės parinkimas atrodo kaip iššūkis. Taip nutinka, kai pageidaujamų gėlių sunku gauti tam tikru metu laiku ar nėra žinoma, kokias gėles mėgsta gimtadienį švenčiantis žmogus. Tai – ne bėda. Tokiu atveju labiausiai patartina pasirinkti tas gėles ir jų rūšis, kurios savais žiedais nudžiugintų bet kurį žmogų, tarkim, raudonos rožės. Jos jau šimtus metų yra laikomos tradicinėmis, tad bus puikus pasirinkimas ir gimtadienio proga.

Gimtadienio rožės gali būti pačių įvairiausių spalvų ir atspalvių: raudonos, baltos, geltonos ar rožinės. Spalva visiškai neturi reikšmės nepriklausomai nuo to, kam jas žadama dovanoti – vyrui ar moteriai. Rožių kiekį rekomenduojama rinktis, atsižvelgiant į gimtadienio šventės iškilmingumą – kai norima tik simboliškai pasveikinti, pakanka dovanoti kelias gėles, kuomet vykstama į iškilmingą vakarėlį ar šventę, vertėtų rinktis gausią, solidžiai atrodančią puokštę.

ATSKLEISIME IŠLAVINTĄ SKONĮ – GĖLĖS VYRAMS

Geru tonu pasižymėsite, jei gimtadienio proga šventės kaltininkui nuspręsite įteikti alstromerijas, gerberas ar eustomų puokštę. Vyrams labiausiai tiks irisai. Jų paprastai galima gauti bet kuriuo metų laiku.

Visiems gyvenimo atvejams tinkantis patarimas – niekada neprašausime pro šalį nusprendę pasirinkti sezoninę gėlių puokštę: vėlyvą žiemą dovanosime tulpes, vasarą – nusiųsime bijūnų ar kardelių. Su šiomis sezoninėmis gėlėmis į namus atkeliaus pakili nuotaika. Be to, taip bus atskleistas ir išlavintas skonis gėlėms.