Vestuvinė floristika

Nuotakos puokštė – tai vienybės daugybėje simbolis, kuriantis šventės nuotaiką Būtent ji nusprendžia viso kito vestuvinio dekoro subtilybes.

Džiugu, kad vis dažniau besituokiančios poros ryžtąsi atsisakyti klasika laikomu balto vestuvių dekoro ir jį keičia naujomis, madingomis floristikos tendencijomis.

Vestuvių dekoro tendencijos

Vestuvių dekore gali dominuoti ne tik įprastos šiltos ir pastelinės spalvos, bet ir kur kas ryškesnės, drąsesnės spalvos. Naują vestuvių dekoro kryptį sukuria koralinės ir oranžinės bei dūminės rožinės spalvos tonai.

Vestuvinė floristika

Siekiant išlaikyti vestuvių dekoro vientisumą, rekomenduojame naudotis vieno floristo paslaugomis. Mūsų patyrę floristai savo patarimais, vizijomis ir idėjomis įgyvendins jūsų norus, pradedant nuotakos puokšte, jaunojo butonjere, liudininkų puokštėmis, automobilių dekoravimu, foto zonos sukūrimu ir baigiant bažnyčios ir pobūvio vietos bei šventinių stalų dekoru. Vestuvių šventės metu ypatingu akcentu gali tapti ir žiedlapių lietus, kuriuo mes taip pat galime pasirūpinti.

Trūksta idėjų ar šventinio inventoriaus (gėlių arkos, stiklo vazų ir t.t.) kreipkitės į mus. “Gėlių salono” profesionali komanda pasirūpins, kad jūsų šventinė diena būtų šiuolaikiška ir nepakartojama.